Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » Dan precizne poljoprivrede 2019.

Dan precizne poljoprivrede 2019.

Poštovani,

izuzetna nam je čast i ugodna dužnost pozvati Vas na važno događanje – Dan precizne poljoprivrede, 2019.

Isto će se održati 24. travnja 2019. godine (srijeda) na Fakultetu agrobiotehničkih znanosti Osijek (FAZOS), Vladimira Preloga 1, 31000 Osijek, s početkom u 9:30 sati u prostoru Aule Magne (FAZOS, II. kat, sjever, prostorija broj 222).

Na navedenom će događanju u organizaciji FAZOS-a, Katedre za geoinformacijske tehnologije i GIS, tvrtke CLAAS Regional Center Central Europe GmbH i tvrtke Jerković d.o.o. biti predstavljene nove tehnologije (bespilotne letjelice i navigacije) i uporaba GIS-a u poljoprivredi i praksi.

Ostale podatke možete vidjeti u pozivnici s programom koja se nalazi u prilogu.

Molimo Vas da svoj dolazak potvrdite najkasnije do četvrtka 18.travnja 2019. (odgovorom na neki od e-mail-ova: mjurisic@fazos.hr, iplascak@fazos.hr ili dradocaj@fazos.hr) zbog približno točnog broja sudionika na predavanjima i prezentaciji te završnog druženja i domjenka.

VIDIMO SE!