Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » Dani otvorenih vrata Fakulteta agrobiotehničkih znanosti Osijek

Dani otvorenih vrata Fakulteta agrobiotehničkih znanosti Osijek

U okviru 17. Festivala znanosti 2019. koji će se održati od 8. do 13. travnja 2019. godine na Sveučilištima u Hrvatskoj, Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek organizira 11. i 12. travnja 2019. 8. „Dane otvorenih vrata Fakulteta agrobiotehničkih znanosti Osijek“.

Pozivamo sve zainteresirane da nas posjete i pridruže se brojnim aktivnosti koje smo za vas priredili. U četvrtak, 11. travnja 2019., predviđene su aktivnosti prilagođene predškolskoj djeci i učenicima osnovnih škola, dok će se u petak, 12. travnja 2019., održavati aktivnosti za učenike srednjih škola, studente i građanstvo.