Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » Javna obrana doktorske disertacije

Javna obrana doktorske disertacije

Na osnovi Odluke Fakultetskog vijeća Fakulteta agrobiotehničkih znanosti Osijek od 27. rujna 2022. godine određena je javna obrana doktorske disertacije Vedrana Orkića, mag. ing. agr. pod naslovom:

"Varijabilnost svojstava sjemena hrvatske germplazme pšenice"

pred Povjerenstvom u sastavu:

1. prof. dr. sc. Sonja Vila, Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek, kao predsjednica Povjerenstva,
  2. prof. dr. sc. Sonja Petrović, Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek, kao članica,
  3. prof. dr. sc. Zvonimir Zdunić, Poljoprivredni institut Osijek, kao član,

Mentor je prof. dr. sc. Vlado Guberac.

Javna obrana doktorske disertacije Vedrana Orkića, mag. ing. agr. održat će se 21. listopada 2022. godine u 10.00 sati u auli Magna, Il kat, na Fakultetu agrobiotehničkih znanosti Osijek Sveučilišta J. J. Strossmayera u Osijeku, Vladimira Preloga 1 .