Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » Jedinstvena sveučilišna studentska anketa za akademsku 2019./2020. godinu

Jedinstvena sveučilišna studentska anketa za akademsku 2019./2020. godinu

Drage studentice, dragi studenti, i u akademskoj 2019./2020. godini naše Sveučilište nastavlja s provedbom Jedinstvene sveučilišne studentske ankete.

Anketi možete pristupiti od 1. rujna 2020. u 8 sati. Anketu možete pokrenuti na linku http://anketa.unios.hr logiranjem pomoću vašeg AAI elektroničkog identiteta (isti podaci kao za ISVU studomat).

Anketu možete ispunjavati u više navrata i ponovno se logirati istim podatcima sve dok ne zaključite anketu. Nakon što ispunite anketne obrasce za sve nastavnike i suradnike, moći ćete samostalno ispisati potvrdu koju ćete, uz ostale dokumente, priložiti pri upisu u višu godinu studija i završetak studija.

Za kolegije čija se nastava održavala u parnim semestrima (za vrijeme karantene zbog COVID-a 19) pitanja se odnose na kvalitetu predavanja na daljinu, ponuđenih sadržaja u elektroničkom obliku te kvalitetu komunikacije. Vaši iskreni odgovori i komentari utjecat će na poboljšanje kvalitete nastave na našem Sveučilištu.

Anketa je u potpunosti anonimna.