Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » Obavijest o programima cjeloživotnog učenja iz zaštite bilja

Obavijest o programima cjeloživotnog učenja iz zaštite bilja

Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek ove jeseni upisuje polaznike prve generacije programa iz Zaštite bilja u okviru cjeloživotnog učenja. Programi su namijenjeni, prije svega pojedincima koji rade na poslovima savjetnika i distributera u prometu sredstava za zaštitu bilja, te profesionalnim korisnicima za profesionalnu primjenu kao odgovornim osobama stjecanje potrebnih kompetencija za obavljanje poslova vezanih uz zaštitu bilja. Polaznici koji uspješno završe programe cjeloživotnog učenja Osnove zaštite bilja (90 h) i Zaštita bilja (60 h) ispunjavaju zakonsku obvezu prema Pravilniku o uspostavi akcijskog okvira za postizanje održive uporabe pesticida (Narodne novine 142/2012). Više informacija o programima, uvjetima upisa i početku izvedbe programa pročitajte u oglasu na poveznici.