Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » Obavijest za izvanredne studente

Obavijest za izvanredne studente

Raspored nastave za izvanredne studente preddiplomskih i diplomskih studija dostupan je OVDJE. Izvedbeni plan nastave za akademsku godinu 2022./2023. dostupan je OVDJE. U izvedbenom planu navedeni su nazivi svih modula na svim studijima, kao i imena koordinatora i svih suradnika na modulima. Studenti koji do sada nisu dobili AAI@EduHr identitet neka se jave u Ured za računalnu mrežu i komunikacijske sustave osobno ili na mail it@fazos.hr.

Između ostalog, pomoću AAI@EduHr identiteta studenti mogu pristupati sustavu Merlin na kojem su dostupni nastavne materijale, obavijesti i putem kojeg mogu komunicirati s nastavnicima.