Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » Obavijest za studente

Obavijest za studente

Obavijest svim studentima preddiplomskih stručnih i preddiplomskih sveučilišnih studija o promjenama rasporeda nastave:

1. Nastava iz predmeta „Tjelesna i zdravstvena kultura“ u ovom semestru bit će u prostorima Studentskog centra u Istarskoj ulici (STUC – fitness dvorana). Zbog ove promjene morali smo prilagoditi raspored nastave (samo promjena termina nastave iz TZK).
  2. Studenti 1. godine sveučilišnog studija Poljoprivreda, smjer Zootehnika od idućeg tjedna nastavu iz predmeta Matematika imat će u terminu 14-16 umjesto 16:30-18:30 sati.
  3. Studenti 3. godine sveučilišnog studija Poljoprivreda, smjer Zootehnika od petka (4.10.) do kraja semestra nastavu imaju u Praktikumu za agrarnu i ruralnu politiku – I. kat (soba 168).
  4. Studenti 3. godine sveučilišnog studija Poljoprivreda, smjer Agroekonomika od petka (4.10.) do kraja semestra nastavu imaju u predavaonici P 3/1, I. kat, soba 164.

Novi raspored objavljen je na stranicama FAZOS-a.