Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » Obrana specijalističkog rada Anice Rešetar Pećnik, dipl. ing.

Obrana specijalističkog rada Anice Rešetar Pećnik, dipl. ing.

Na osnovi Odluke Fakultetskog vijeća Fakulteta agrobiotehničkih znanosti Osijek od 27. lipnja 2019. godine određena je javna obrana specijalističkog rada Anice Rešetar Pećnik, dipl. ing. pod naslovom:

„Mikopopulacija soje“

pred Povjerenstvom u sastavu:

1. Prof. dr. sc. Jasenka Ćosić, Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek, predsjednica

2. Prof. dr. sc. Karolina Vrandečić, Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek, mentorica i članica

3. Dr. sc. Tomislav Duvnjak, znanstveni savjetnik u trajnom zvanju, Poljoprivredni institut Osijek, člaJavna obrana specijalističkog rada Anice Rešetar Pećnik, dipl. ing. održat će se 12. srpnja 2019. godine u 11.00 sati, soba 401 na Fakultetu agrobiotehničkih znanosti Osijek Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Vladimira Preloga 1.

D E K A N

Prof. dr. sc. Krunoslav Zmaić