Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » Okrugli stol "Budućnost u Hrvatskoj"

Okrugli stol "Budućnost u Hrvatskoj"

Poštovani/a,
s velikim Vas zadovoljstvom pozivamo na okrugli stol „Budućnost u Hrvatskoj“ koji u Osijeku organiziraju Večernji list i Poslovni dnevnik u suradnji sa Sveučilištem Josipa Jurja Strossmayera i Fakultetom agrobiotehničkih znanosti.
Fakultet agrobiotehničkih znanosti, Vladimira Preloga 1, Osijek
(dvorana Aula Magna, 2. kat)
15. travnja 2019. u 10 sati

Okrugli stol u Osijeku dio je aktivnosti koje provodimo u sklopu velike nacionalne akcije „Hrvatska pamet Hrvatskoj“ koju smo pokrenuli u godini obilježavanja 60. rođendana Večernjeg lista i 15. rođendana Poslovnog dnevnika, a čiji je cilj progovoriti o važnosti zadržavanja mladih obrazovanih ljudi u Hrvatskoj.

Nakon završetka okruglog stola, pozivamo Vas da nam se pridružite na otvorenju izložbe „Večernji list: zajedno smo 60 godina“ koje će se održati u predvorju na 2. katu Fakulteta agrobiotehničkih znanosti u 11 sati.