Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » Ponuda Medicinskog centra Mursa

Ponuda Medicinskog centra Mursa

Nastavno na Vaše brojne upite vezane uz provođenje Odluke Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske o uvođenju posebne sigurnosne mjere obveznog testiranja dužnosnika, državnih službenika i namještenika, službenika i namještenika u javnim službama, službenika i namještenika u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi te zaposlenika trgovačkih društava i ustanova od 12. studenog 2021. godine, u Medicinskom centru Mursa d.o.o. moguće je bez prethodne najave i naručivanja izvršiti brzo antigensko testiranje na SARS-CoV-2 po redovnoj cijeni od 150 kn.

Za sve studente Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera odobravamo popust od 50% od redovne cijene te za sve zaposlenike Sveučilišta odobravamo popust od 30 % od redovne cijene.