Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » Potpisivanje ugovora za stipendije Ministarstva poljoprivrede

Potpisivanje ugovora za stipendije Ministarstva poljoprivrede

Pozivamo studente/ice koji su se prijavili za stipendije u sklopu projekta Ministarstva poljoprivrede „Stipendiranje studenata visokih učilišta iz područja biotehničkih znanosti na području Slavonije, Baranje i Srijema“ za akademsku godinu 2020./2021. da dođu u Ured za studente i studije na potpisivanje Ugovora o dodjeli stipendije prema sljedećem rasporedu:

14. – 20. siječnja 2021. od 9,00 do 14,00

-svi redoviti studenti preddiplomskog sveučilišnog studija (svi smjerovi)

- svi redoviti studenti preddiplomskih stručnih studija

18. - 22. siječnja 2021. od 9,00 do 14,00

-svi redoviti studenti diplomskih sveučilišnih studija

Svi izvanredni studenti preddiplomskih i diplomskih sveučilišnih studija Ugovore mogu potpisati od 14. – 22. siječnja 2021. od 9.00 do 14.00.

Studenti koji su odustali ili će odustati od stipendije, a do sada nisu potpisali Izjavu o odustajanju od stipendije dužni su pristupiti u Ured za studente i studije i potpisati Izjavu o odustajanju od stipendije.

Napomena: Studenti koji nisu u mogućnosti pristupiti potpisivanju Ugovora u navedenim terminima, isti će moći potpisati naknadno (prema dogovoru), a najkasnije do 22. siječnja 2021.!