Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » Poziv na testiranje za radno mjesto asistenta za rad na Katedri za fitopatologiju (zamjena)

Stručno povjerenstvo za davanje mišljenja o ispunjenosti uvjeta s prijedlogom izbora suradnika u suradničko zvanje asistenta i suradničko radno mjesto asistenta iz znanstvenog područja Biotehničkih znanosti, znanstvenog polja poljoprivreda za rad na Katedri za fitopatologiju na određeno vrijeme u punom radnom vremenu, do povratka zaposlenice s rodiljnog/roditeljskog dopusta objavljuje

POZIV NA TESTIRANJE

Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek u sastavu Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku raspisao je natječaj za izbor jednog zaposlenika/zaposlenice na radno mjesto I. vrste u suradničko zvanje i suradničko radno mjesto asistenta iz znanstvenog područja Biotehničkih znanosti, znanstvenog polja poljoprivreda za rad na Katedri za fitopatologiju na određeno vrijeme u punom radnom vremenu, do povratka zaposlenice s rodiljnog/roditeljskog dopusta na Fakultetu agrobiotehničkih znanosti Osijek, a koji je objavljen 17. siječnja 2020. godine u „Narodnim novinama“ broj 7/2020., „Večernjem listu“, na službenom intemetskom portalu za radna mjesta Europskoga istraživačkog prostora, na mrežnoj stranici Fakulteta agrobiotehničkih znanosti Osijek, na mrežnoj stranici Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, na oglasnim mjestima/mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje- regionalni ured Osijek.

Više informacija u priloženom dokumentu.