Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » Poziv za dodjelu nagrada za izvrsnost nastavnicima i suradnicima

Poziv za dodjelu nagrada za izvrsnost nastavnicima i suradnicima

Na temelju članka 15. Pravilnika o nagrađivanju izvrsnosti nastavnika i suradnika Fakulteta agrobiotehničkih znanosti Osijek, Povjerenstvo za dodjelu nagrada nastavnicima i suradnicima Fakulteta agrobiotehničkih znanosti Osijek objavljuje

POZIV

ZA DODJELU NAGRADA

ZA IZVRSNOST NASTAVNICIMA I SURADNICIMA

1. Nastavnicima i suradnicima Fakulteta agrobiotehničkih znanosti Osijek nagrade za izvrsnost dodjeljuju se u sljedećim kategorijama:

1. Nagrada za izvrsnost u nastavi i radu sa studentima u akademskoj godini 2019./2020.
  2. Nagrada za izvrsnost u znanstveno-istraživačkom radu u protekle tri kalendarske godine (2018., 2019. i 2020.)
  3. Nagrada za uspješnu suradnju s gospodarstvom u 2020. godini
  4. Nagrada za uspješnog mladog znanstvenika u akademskoj godini 2019./2020. godini
  5. Nagrada za objavljeni znanstveni rad u časopisu s najvišim faktorom odjeka u 2020. godini
  6. Nagrada za izvrsnost u realizaciji međunarodnih, EU projekata i nacionalnih projekata koje financira Hrvatska zaklada za znanost (HRZZ) i Ministarstva znanosti i obrazovanja RH u 2020. godini

2. Nagrade navedene pod točkom 1. a), b), c), d), e), f) dodjeljuju se nastavnicima i suradnicima koji su zaposlenici Fakulteta agrobiotehničkih znanosti Osijek sukladno Pravilniku o nagradivanju izvrsnosti nastavnika i suradnika Fakulteta agrobiotehničkih znanosti Osijek koji je dostupan na linku:

3. Nagrada se dodjeljuje u obliku priznanja i novčane nagrade za izvrsnost u protekloj akademskoj odnosno kalendarskoj godini, a za znanstveno-istraživačku djelatnost u protekle tri kalendarske godine.

Novčana nagrada iznosi 5.000,00 kuna za svaku kategoriju nagrade navedenu u točki 1. ovog poziva.

Jednom kandidatu može biti dodijeljena nagrada samo u jednoj kategoriji. U svakoj kategoriji dodjeljuje se po jedna nagrada.

Kandidate za dodjelu nagrada trebaju predložiti zavodi Fakulteta.

Odluke o dodjeli nagrada donosi Fakultetsko vijeće na prijedlog Povjerenstva za dodjelu nagrada nastavnicima i suradnicima.

4. Prijedlog se podnosi Povjerenstvu za dodjelu nagrada nastavnicima i suradnicima na obrascu za prijavu i mora biti pisan i obrazložen, a uz njega priložena relevantna dokumentacija kojom se dokazuje da kandidat ispunjava uvjete za dodjelu nagrade.

Prijedlog se dostavlja na adresu:

Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek - Povjerenstvu za dodjelu nagrada nastavnicima i suradnicima, Vladimira Preloga 1, 31000 OSIJEK ili putem pisarnice Fakulteta.

Poziv će biti otvoren od 7. do 23. rujna 2021. godine.

Nepotpuni i nepravodobno poslani prijedlozi neće se razmatrati.

Ovaj poziv će biti objavljen na mrežnim stranicama Fakulteta dana 7. rujna 2021.