Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » Poziv za studente - postani tutor

Poziv za studente - postani tutor

Pozivaju se svi zainteresirani studenti da se prijave za sudjelovanje u programu student tutor i postanu tutori kolegama studentima mlađih generacija. Svojim iskustvom i savjetima student tutor će biti podrška mlađim kolegama u što lakšoj prilagodbi studiranju i studentskom životu. Studenti tutori će za svoj trud biti nagrađeni upisivanjem aktivnosti provedenih u okviru programa student tutor u dopunsku ispravu o studiranju.

Prijave za studente tutore su otvorene do 18. siječnja 2022. godine. Popunjeni prijavni obrazac možete dostaviti na adresu elektroničke pošte gospođi Ivanki Poštić (ipostic@fazos.hr) ili osobno u sobu 45 u prizemlju Fakulteta.