Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » Radionica za poljoprivredne proizvođače - „Dobra poljoprivredna praksa u ratarstvu i stočarstvu“

Poštovani,

Zadovoljstvo nam je pozvati Vas na na radionicu za poljoprivredne proizvođače „Dobra poljoprivredna praksa u ratarstvu i stočarstvu“. Radionica će se održati na Fakultetu agrobiotehničkih znanosti u Osijeku (Poljoprivredi fakultet), Vladimira Preloga 1.,13. ožujka 2019. godine (srijeda), s početkom u 10:30 sati, dvorana Aula Magna.
Radionicu organiziraju Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek, Obrtničko – industrijska škola Županja, Univerzitet Educons iz Sremske Kamenice te Institut za ratarstvo i povrtarstvo Novi Sad, partneri na projektu „Implementation of cross border joint actions toward environment protection in
agriculture“ (IMPACT ENVI).

Cilj radionice je informirati sve zainteresirane o spomenutim temama, ali i otvoriti prostor za dijalog i povezivanje svih sudionika poljoprivredne proizvodnje, od proizvođača, stručnjaka i konzumenata te šire javnosti. Susret je prilika za postavljanje konkretnih pitanja iz područja ratarske i stočarske proizvodnje, za razmjenu iskustava i stjecanje novih znanja. Pozvani ste na aktivno sudjelovanje i raspravu.

Radujemo se vašem dolasku.

Više na http://www.impact-envi.eu/