Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » Reakreditacija fakulteta

Reakreditacija fakulteta

Poštovani studenti,

Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek prolazi postupak reakreditacije, koji provodi Agencija za znanost i visoko obrazovanje. U tu svrhu naš fakultet posjetit će Stručno povjerenstvo. Obvezan su dio protokola posjeta odvojeni sastanci s upravom fakulteta, predstavnicima nastavnog osoblja i studentima. Ljubazno Vas molimo da se u utorak, 26. studenog 2019. g. s početkom u 11:45 sati Aula Medija II. kat u što većem broju odazovete na sastanak sa Stručnim povjerenstvom koje bi željelo čuti i vaš glas.

Više o samom postupku reakreditacije možete pronaći na mrežnoj stranici Agencije za znanost i visoko obrazovanje ili na sljedećoj poveznici.