Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » Start for Future

Start for Future

Ekonomski fakultet u Osijeku i Fakultet elektrotehnike, računarstva I informacijskih tehnologija (FERIT) sudjeluju u međunarodnom projektu TANDEM+ (Transformation, Acceleration, Networking, Development, Entrepreneurial education and Mentoring+), financiranom kroz EU EIT Urban Mobility program, kroz koji smo uključeni u projekt Start for Future. U okviru ovog projekta otvara se velika prilika studentima za uključivanjem u međunarodne studentske timove i dobivanje ekspertske podrške za razvoj svojih poslovnih ideja (koje MORAJU biti u okviru sljedećih područja: proizvodnja, cirkularna ekonomija i održiva urbana mobilnost).

Rok za prijavu je 19. prosinca 2021. godine. Više informacija o projektu, kao i upute za prijavu, možete vidjeti u priloženoj prezentaciji.