Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » STIPENDIJE MINISTARSTVA POLJOPRIVREDE

STIPENDIJE MINISTARSTVA POLJOPRIVREDE

Ograničeni javni poziv za dodjelu bespovratnih sredstava za stipendiranje studenata visokih učilišta iz područja biotehničkih znanosti na području Slavonije, Baranje i Srijema.

Studenti se za dodjelu stipendije prijavljuju Fakultetu do 04. prosinca 2020. godine.

Potpuna prijava sadrži:

1. Obrazac za prijavu (popunjen i potpisan)
  2. Izjava studenta/studentice da ne prima niti jednu drugu stipendiju iz javnih izvora RH (potpisana)
  3. Privola/Suglasnost studenta/studentice za korištenje osobnih podataka (potpisana).

Cjelokupnu prijavu (sva 3 dokumenta) moguće je urudžbirati osobno ili skenirano poslati na mail studentska@fazos.hr.

Detaljne upute provjerite u dokumentima „Javni poziv - Stipendije MP 2020 – FAZOS“ i „UPUTE studentima - Stipendije MP 2020 – FAZOS