Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » Studentski ekološki skup 2022.

Studentski ekološki skup 2022.

Poštovani,

ovim vas putem pozivamo na sudjelovanje na Studentskom ekološkom skupu 2022. koji će se održati 31. ožujka i 1. travnja 2022. godine u Osijeku pod vodstvom Studentskog zbora Filozofskog fakulteta u Osijeku i Petra Mihaljevića, mag. ing. el. Cilj je ovoga skupa osvijestiti osječke studente na rastuće ekološke probleme i uputiti ih na njihovo rješavanje. Izlaganje radova iz područja ekologije održat će se 31. ožujka. Svi će izlagači dobiti od organizatora ovjerenu potvrdu za izlaganje na stručnom skupu. Izrada plakata za poticanje ekološke osviještenosti studenata održat će se 1. travnja. Nagrada za najbolje izrađeni plakat je besplatno putovanje u Pulu ovoga ljeta. Plakat izrađuje osoba sama ili u paru vlastoručno crtanjem i bojanjem. Prijave za izlaganje na skupu su otvorene do 25. ožujka 2022. godine. Prijave se vrše ispunjavanjem Google obrasca koji dolazi uz poziv ili slanjem elektroničke pošte na vfapali@ffos.hr u kojoj navodite način na koji biste sudjelovali na skupu.

Srdačan pozdrav i radujemo se vašem sudjelovanju,

Vlatka Fapali, voditeljica skupa