Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » Svečana promocija

Svečana promocija

Svečana promocija sveučilišnih i stručnih prvostupnika inženjera agronomije

Svečana promocija sveučilišnih prvostupnika inženjera agronomije održat će se 17. svibnja 2022. godine s početkom u 10:00 sati u Auli magna prema sljedećem rasporedu:

• preddiplomski sveučilišni studij Poljoprivreda, smjer Agroekonomika
  • preddiplomski sveučilišni studij Poljoprivreda, smjer Bilinogojstvo
  • preddiplomski sveučilišni studij Poljoprivreda, smjer Hortikultura

Svečana promocija sveučilišnih i stručnih prvostupnika inženjera agronomije održat će se 17. svibnja 2022. godine s početkom u 12:00 sati u Auli magna prema sljedećem rasporedu:

• preddiplomski sveučilišni studij Poljoprivreda, smjer Mehanizacija
  • preddiplomski sveučilišni studij Poljoprivreda, smjer Zootehnika
  • preddiplomski stručni studij Agrarno poduzetništvo
  • preddiplomski stručni studij Bilinogojstvo, smjer Ratarstvo
  • preddiplomski stručni studij Mehanizacija u poljoprivredi
  • preddiplomski stručni studij Zootehnika

Svečana promocija sveučilišnog specijaliste i svečana promocija magistara inženjera

Svečana promocija sveučilišnog specijaliste održat će se 18. svibnja 2022. godine u Auli magna s početkom u 10:00 sati prema sljedećem rasporedu:

• poslijediplomski specijalistički studij Kakvoća i sigurnost animalnih proizvoda

Svečana promocija magistara inženjera održat će se 18. svibnja 2022. godine u Auli magna s početkom u 10:00 sati prema sljedećem rasporedu:

• diplomski sveučilišni studij Agroekonomika
  • diplomski sveučilišni studij Bilinogojstvo, smjer Biljna Proizvodnja
  • diplomski sveučilišni studij Bilinogojstvo, smjer Ishrana bilja i tloznanstvo
  • diplomski sveučilišni studij Bilinogojstvo, smjer Oplemenjivanje bilja i sjemenarstvo
  • diplomski sveučilišni studij Bilinogojstvo, smjer Zaštita bilja
  • diplomski sveučilišni studij Bilinogojstvo, smjer Povrćarstvo i cvjećarstvo

Svečana promocija magistara inženjera održat će se 18. svibnja 2022. godine u Auli magna s početkom u 12:00 sati prema sljedećem rasporedu:

• diplomski sveučilišni studij Ekološka poljoprivreda
  • diplomski sveučilišni studij Mehanizacija
  • diplomski sveučilišni studij Voćarstvo, vinogradarstvo i vinarstvo, smjer Vinogradarstvo i vinarstvo
  • diplomski sveučilišni studij Voćarstvo, vinogradarstvo i vinarstvo, smjer Voćarstvo
  • diplomski sveučilišni studij Zootehnika, smjer Hranidba domaćih životinja
  • diplomski sveučilišni studij Zootehnika, smjer Lovstvo i pčelarstvo