Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » TRAIN CE FOOD- Cirkularna ekonomija

TRAIN CE FOOD- Cirkularna ekonomija

Poštovane kolege!

U sklopu EU projekt TRAIN CE FOOD- Cirkularna ekonomija u lancima opskrbe hranom, pozivamo vas na besplatnu online edukaciju na engleskom jeziku od 20-23. 09. 2021 od 16:30 do 17:15 sati preko zoom platforme.

Svi sudionici treninga dobiti će potvrdu o pohađanju kako bi obogatili svoj životopis.

U sklopu edukacije imati će te priliku sudjelovati kao aktivni ocjenjivač ovoga e-tečaja; dobiti stručno mentorstvo na teme cirkularne ekonomije lanaca opskrbe hranom, poslovnih modela, socijalnog poduzetništva i kooperacija; stvoriti novu poslovnu ideju;; umrežiti se i upoznajte mlade istomišljenike;

Cilj projekta TRAIN-CE-FOOD je stjecanje inovativnih specijaliziranih kompetencija za mlade, osnažujući ih za korištenje poduzetničkih i kooperacijskih vještina i razmišljanja, omogućujući im stvaranje mnogo učinkovitijih kooperativnih rješenja i poslovnih modela u području kružne ekonomije i hrane opskrbnim lancima putem otvorenog mrežnog učenja i dubinskog poučavanja na daljinu.

U pdf dokumentu nalazi se registracijski link i raspored edukacije po danima.