Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » Upis u akademsku 2021./22. godinu (viša godina i ponavljanje godine)

Upis u akademsku 2021./22. godinu (viša godina i ponavljanje godine)

UPIS U AKADEMSKU 2021./22. GODINU

(UPIS VIŠE GODINE STUDIJA I PONAVLJANJA GODINE)

Studenti upis obavljaju putem Studomata ili osobno u studentskoj službi Fakulteta (zbog aktualne epidemiološke situacije preporuka je da se svi studenti upisuju putem Studomata). Oni studenti koji upis obavljaju putem Studomata , nakon unesenih podataka u Studomat, javljaju se u studentsku službu sa sljedećim dokumentima:

-

1. Dokazom o uplati troškova upisa - Upis više godine studija – 130,00 kn (za upis više godine studija 100,00 kn i projekte Studentskog zbora 30,00 kn); uplatnica u privitku
  2. Dokazom o uplati školarine (ukoliko student plaća ECTS bodove; u privitku je Odluka o linearnom modelu studiranja na Sveučilištu Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku u kojoj je tablica s izračunom ECTS bodova za plaćanje) uplatnica u privitku
  3. Potvrdom o ispunjenoj studentskoj anketi
  4. Upitnikom za računovodstvo (dva primjerka)

UVJETI ZA UPIS (redovni i izvanredni studenti):

1. Ostvareni bodovi za upis i to:

- za upis II. godine studija studenti moraju ostvariti 42 ECTS boda iz I. godine studija

- za upis III. godine studija studenti moraju položiti sve ispite iz I. godine studija, te 42 ECTS boda ostvarena na II. godini studija

2. za upis ponavljanja godine student mora ostvariti 24 ECTS boda u akademskoj 2020./21. godini

3. Podmireni svi prethodni troškovi studija u akademskoj 2020./21. godini.

REDOVITI STUDENTI ( prvi upis i ponavljanje godine) – svi studiji i smjerovi mogu se upisati u razdoblju od 20. rujna 2021. – 30. rujna 2021. godine u vremenu od 9 – 13 sati.

Raspored upisa u viša godišta i ponavljanje godine (izvanredni studenti)

Izvanredni studenti mogu se upisati u razdoblju od 20. rujna 2021. – 8. listopada 20201. godine u vremenu od 9 – 13 sati.

Izvanredni studenti plaćaju školarinu u iznosu od 7.370,00 kn, a upis ponavljanja godine iznosi 3.685,00 kn.

MOGUĆNOSTI PLAĆANJA (REDOVNI I IZVANREDNI STUDENTI)

Školarinu - ECTS bodove moguće je platiti jednokratno (cijeli iznos) – opća uplatnica, Internet bankarstvo... i obročno (kartično plaćanje) koje je moguće samo u računovodstvu Fakulteta.

SVE UPLATE OBAVLJAJU SE NA IBAN FAKULTETA:

IBAN: HR1725000091102019470

s pozivom na broj: OIB studenta