Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » Upute za studente/studentice u vezi održavanja ispita

Upute za studente/studentice u vezi održavanja ispita

Poštovane kolegice i kolege studenti,

Fakultetsko vijeće Fakulteta agrobiotehničkih znanosti Osijek donijelo je tijekom proteklog razdoblja nekoliko značajnih odluka o organizaciji i provedbi ispita (završnih i parcijalnih) u akademskoj 2019./2020. godini. Također, uvažavajući odluke i upute Sveučilišta u Osijeku i upute nadležnih ministarstava, Vlade i Stožera, dekan FAZOS-a prof. dr. sc. Krunoslav Zmaić propisao je Protokol o ulasku i boravku zaposlenika i studenata u zgradi FAZOS-a.

Ovim dopisom objedinit ćemo vam sve značajne informacije koje se odnose na polaganje ispita (pravo polaganja ispita, način prijave ispita, objava načina i vremena održavanja ispita) do kraja 2019./2020. akademske godine.