Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » URED ZA POTPORU STUDENTIMA I RAZVOJ KARIJERA

URED ZA POTPORU STUDENTIMA I RAZVOJ KARIJERA

Ured za potporu i razvoj karijere organizacijska je jedinica Fakulteta agrobiotehničkih znanosti Osijek (FAZOS) čiji je primarni cilj poticanje razvoja vještina, upravljanja karijerom i poduzetničkom kompetencijom , povečanja zapošljivosti i konkurentnosti studenata na tržištu rada te povezivanje studenata i potencijalnih poslodavaca.
Misija Ureda za potporu studentima i razvoj karijera je razvijanje i organiziranje aktivnosti namjenjene studentskoj populaciji te širiti pozitivan stav i proaktivan pristup studiranju.
Na jednom mjestu možete prvi saznati za neki natječaj i biti prvi koji će se prijavit.

URED ZA POTPORU STUDENTIMA I RAZVOJ KARIJERA