Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » Uspostavni istraživački projekti

Uspostavni istraživački projekti

Hrvatska zaklada za znanost raspisala je natječaj za „Uspostavne istraživačke projekte“ čiji je cilj potpora osnivanju novih istraživačkih grupa mladih znanstvenika kako bi se ubrzala uspostava samostalnih istraživačkih karijera nakon stjecanja doktorata znanosti.

Program omogućava da mladi znanstvenici tijekom petogodišnjeg financiranja uspostave istraživačku grupu i svoj laboratorij (ako je laboratorij nužan za istraživanje). Pritom projektni prijedlog mora uključiti razvoj novih istraživačkih tema i/ili metodologije.

Trajanje projekta je 5 godina, a okvirni početak projekta je siječanj 2020.godine.

Prijava na natječaj vrši se isključivo putem EPP sustava koji će biti dostupan za prijavu 15. travnja 2019. godine.

Rok za prijavu je 30.travanj 2019.godine do 13:00 sati.

Više informacija, kao i link za prijavu možete pronaći na stranici: http://www.hrzz.hr/default.aspx?id=53