Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » Uvodna predavanja i pozdrav Dekana

Uvodna predavanja i pozdrav Dekana

Uvodna predavanja i pozdrav Dekana Fakulteta agrobiotehničkih znanosti Osijek za studente 1. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Poljoprivreda, smjerovi:

1. Agroekonomika,
  2. Mehanizacija
  3. Zootehnika

upisanih u akademsku godinu 2020/2021.

Uvodno predavanje Dekana Fakulteta agrobiotehničkih znanosti Osijek za studente 1. godine studija Poljoprivreda, smjerovi Agroekonomika, Mehanizacija i Zootehnika upisanih u akademsku godinu 2020/2021., održat će se 5. listopada 2020. (ponedjeljak) u 8:00 sati u Auli magni, Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek, Vladimira Preloga 1, Osijek.

Zbog pandemije bolesti COVID-19, uvodno predavanje odvijat će se uz poštivanje propisanih epidemioloških mjera i preporuka.

D E K A N

Prof. dr. sc. Krunoslav Zmaić