Lokacija: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek » Studenti » Obavijesti » Uvodna predavanja i pozdrav Dekana

Uvodna predavanja i pozdrav Dekana

Uvodna predavanja i pozdrav Dekana Fakulteta agrobiotehničkih znanosti Osijek za studente 1. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Poljoprivreda, smjerovi:

1. Bilinogojstvo,
  2. Hortikultura

i za student 1. godine stručnih studija:

1. Bilinogojstvo, smjer Ratarstvo
  2. Zootehnika

upisanih u akademsku godinu 2020/2021.

Uvodno predavanje Dekana Fakulteta agrobiotehničkih znanosti Osijek za studente 1. godine studija Poljoprivreda, smjerovi Bilinogojstvo i Hortikultura i studente 1. godine stručnih studija upisanih u akademsku godinu 2020/2021., održat će se 5. listopada 2020. (ponedjeljak) u 11:00 sati u Auli magni, Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek, Vladimira Preloga 1, Osijek.

Zbog pandemije bolesti COVID-19, uvodno predavanje odvijat će se uz poštivanje propisanih epidemioloških mjera i preporuka.

D E K A N

Prof. dr. sc. Krunoslav Zmaić