Voda za sve

Organizacijski odbor Međunarodne konferencije VODA ZA SVE od 2011. godine, u suradnji sa srodnim sveučilišnim sastavnicama i gospodarskim subjektima na području Republike Hrvatske i šire, organizira Međunarodnu konferenciju VODA ZA SVE u cilju obilježavanja Svjetskog dana voda.

Tim povodom pozivaju se studentice i studenti Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku da se pridruže obilježavanju Svjetskog dana voda 2022. godine prijavom svojih seminarskih radova na ovaj natječaj.

Osim toga, pozivaju se studentice i studenti Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, kreativci i ljubitelji fotografije, da se pridruže obilježavanju Svjetskog dana voda 2022. godine prijavom svojih fotografija na ovaj natječaj.

Oba natječaja su otvorena do 5. svibnja 2022. godine.