Javna obrana doktorske disertacije

Na osnovi Odluke Fakultetskog vijeća Fakulteta agrobiotehničkih znanosti Osijek od 20. prosinca 2022. godine određena je javna obrana doktorske disertacije Borisa Ravnjaka, mag. ing. agr. pod naslovom:

"Biofortifikacija lisnatog povrća selenom uz primjenu nanobiotehnologije"

pred Povjerenstvom u sastavu:

1. prof. dr. sc. Zdenko Lončarić, Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek, kao predsjednik Povjerenstva
  2. prof. dr. sc. Brigita Popović, Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek, kao članica
  3. izv. prof. dr. sc. Ivna Štolfa Čamagajevac, Odjel za biologiju Sveučilišta u Osijeku, kao članica

Mentor je izv. prof. dr. sc. Tomislav Vinković.

Javna obrana doktorske disertacije Borisa Ravnjaka, mag. ing. agr. održat će se 27. siječnja 2023. godine u 11.00 sati u auli Magna, II kat, na Fakultetu agrobiotehničkih znanosti Osijek Sveučilišta J. J. Strossmayera u Osijeku, Vladimira Preloga 1.

Javna obrana doktorske disertacije