Rang liste za upis u I. godinu sveučilišnog prijediplomskog studija

Rang liste za upis u I. godinu sveučilišnog prijediplomskog studija (PDF)

VAŽNE OBAVIJESTI  ZA UPIS NA SVEUČILIŠNI PRIJEDIPLOMSKI STUDIJ (ljetni upisni rok)

UPUTE ZA UPISE

Upisi na sveučilišni prijediplomski studij Poljoprivreda, moduli:

• Agroekonomika,
                        • Bilinogojstvo
                        • Hortikultura
                        • Mehanizacija
                        • Zootehnika

provodit će se ONLINE (putem Studomata na poveznici online upisi.) 18. i 19. srpnja 2024. godine.

Pristupnici koji ne iskoriste pravo upisa u navedenim terminima za ljetni upisni rok, gube pravo na upis!

Svi pristupnici koji su ostvarili pravo upisa, 17. srpnja 2024. godine do 20:00 sati će na mail adresu koju su naveli u sustavu Postani student dobiti obavijest s poveznicom na mapu u koju će biti priložen dokument s korisničkim podatcima za upis putem Studomata, Upute za upis putem Studomata dostupne su OVDJE.

DOKUMENTI ZA UPIS

U navedenu mapu, potrebno je učitati sljedeće dokumente:

1. Matični list (dostupan OVDJE, ispunjava se digitalno i isti se ne printa)
  2. Privolu za korištenju osobnih podataka (dostupna (OVDJE)
  3. Priznanica o uplati troškova upisa, troškova x-ice, projekata Studentskog zbora i osiguranja) (primjer uplatnice dostupan OVDJE)
  4. Priznanicu o uplati participacije u troškovima studija (školarine) za studente u izvanrednom statusu i studente koji ne studiraju uz subvenciju Ministarstva znanosti i obrazovanja (primjer uplatnice dostupan OVDJE)
  5. Scan/preslika obje strane osobne iskaznice
  6. Domovnicu (može biti i iz sustava e-Građani)
  7. Scan/preslika svjedodžbe svih razreda srednje škole (spojiti svjedodžbe za sva četiri razreda srednje škole i učitati kao jedan pdf. dokument)
  8. Scan svjedodžbe o državnoj maturi – može se dostaviti naknadno
  9. Ugovor o studiranju (redoviti studenti OVDJE) (izvanredni studenti OVDJE) (redoviti studenti uz plaćanje OVDJE)

Prilikom popunjavanja ugovora i privole za korištenje osobnih podataka student je dužan iste prvo ispuniti u Wordu (osobne podatke), po ispunjavanju istih ugovor i privolu isprintati i vlastoručno potpisati plavom kemijskom olovkom, te ih uploadati u pdf formatu u mapu/folder.

SVI pristupnici koji upisuju I. godinu studija akademske 2024./2025. godine na Fakultetu agrobiotehničkih znanosti Osijek dužni su platiti troškove upisa u iznosu od 62,68 eura.

Pristupnici koji se upisuju kao redoviti studenti, a koji su već koristili pravo redovitog studiranja uz subvenciju MZO-a dva puta, te im je ovo treći upis na neko od Visokih učilišta u RH, uz navedene upisne troškove u iznosu od 62,68 eura, dužni su uplatiti i školarinu u iznosu od 1.120,00 eura. Takvi studenta dužni su se javiti putem maila na studentska@fazos.hr kako bi smo im pojasnili daljnje korake.

Pristupnici koji se upisuju kao izvanredni studenti, uz navedene troškove upisa u iznosu od 62,68 eura dužni su uplatiti i školarinu u iznosu od 1.120,00 eura

Školarina se plaća jednokratno općom uplatnicom (plaćanje u banci, pošti, FINI), internet bankarstvom.