Stipendije Vlade Republike Poljske u akademskoj godini 2023./2024.

Pozivaju se zainteresirani studenti na podnošenje prijava za stipendije Vlade Republike Poljske u akademskoj godini 2023./2024. Rok: 7. travnja 2023.

Ovim pozivom su hrvatskim državljanima ponuđene sljedeće stipendije:

Stipendije za semestralni/djelomičan preddiplomski i diplomski studij

Razdoblje mobilnosti: 4 ili 5 mjeseci (1 semestar).
Stipendije omogućuju razdoblje studija na poljskim sveučilištima, a namijenjene su studentima preddiplomskog i diplomskog studija svih studijskih programa, upisanima na visoka učilišta u RH.
Stipendija uključuje: pokriven trošak školarine, mjesečnu financijsku potporu tijekom boravka u Poljskoj te pokriven trošak prijevoza.